Warning: Undefined array key "options" in /data/web/virtuals/194221/virtual/www/domains/estila.cz/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 194
Chytrá domácnost od Somfy | Estila s.r.o.

1.

Komfort 21. století. Ovládejte celou domácnost z pohodlí vašeho gauče s pomocí mobilního telefonu!

2.

Řešení šité na míru. Každý pohon rádi doplníme o například o sluneční a větrné čidlo nebo fotobuňku. 

3.

Kompatibilita. Máme řadu kamer, detektorů a alarmů, které nevyžadují žádné sekání do zdi.

4.

Flexibilita. Pokud již disponujete vlastním vybavením nebo chcete jednoduše dokončit instalaci svého zařízení, není problém. 

5.

O zneužití vašich osobních údajů nemusíte mít strach. Certifikace Syss zaručuje optimální úroveň zabezpečení serverů, které využíváme pro hosting a ukládání dat. 

Conexoon

Řídící jednotka Connexoon vám díky připojení k internetu umožní centralizovat, ovládat a programovat připojená zařízení v prostředí vašeho domova. Automatizujte svou terasu, ovládejte své vnitřní nebo venkovní stínění a manipulujte vraty z vašeho mobilního telefonu!

Tahoma

Propojte žaluzie, rolety, markýzy, bránu, vrata, topení i světla do jednoho celku a mějte svoji domácnost vždy pod kontrolou! Pokud nejste právě doma, můžete vše vzdáleně překontrolovat a dokonce simulovat svou přítomnost v domě. 

Zavolejte mi

Potřebujete pomoci nebo si nevíte rady, jak vybrat správný produkt? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme a poradíme!

Vyplněním telefonního čísla nám dáváte souhlas, že Vás někdo z týmu Estila může kontaktovat.

Tento web využívá cookies k analýzám webu a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" znamená, že jste se seznámili s následujícími informacemi. Více o cookies a ochraně osobních údajů.