Warning: Undefined array key "options" in /data/web/virtuals/194221/virtual/www/domains/estila.cz/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 194
Stínící technika pro pasivní domy | Estila s.r.o.

Unikátní řešení pro pasivní domy, které  máme ověřené, že opravdu funguje. Dokázali jsme montáž přizpůsobit nárokům pasivních domů, aby venkovní stínění splňovalo svůj účel.

Problémem u většiny pasivních domů jsou právě tepelné mosty. Ty se nám podařilo odstranit díky našemu novému řešení, které jsme již realizovali na několika projektech.

U dobrých řešení záleží na kvalitě provedení. My se o vás postaráme komplexně. Řešení zkonzultujeme, vybrané produkty namontujeme a následně servisujeme.

Zavolejte mi

Potřebujete pomoci nebo si nevíte rady, jak vybrat správný produkt? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme a poradíme!

Vyplněním telefonního čísla nám dáváte souhlas, že Vás někdo z týmu Estila může kontaktovat.

Tento web využívá cookies k analýzám webu a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" znamená, že jste se seznámili s následujícími informacemi. Více o cookies a ochraně osobních údajů.